Hotel Mira Mare

Hotel Mira Mare

Few About Us

Vetëm 271 m nga plazhi, Hotel Mira Mare ndodhet në Ksamil, 2.2 mi nga Parku Kombëtar i Butrintit. Ky hotel me 4 yje ofron akomodim me ajër të kondicionuar me WiFi falas dhe një ballkon. Çdo dhomë është e pajisur me një TV kabllor të sheshtë, një aneks kuzhine, një zonë ngrënie dhe një banjo private me dush. Shtesat përfshijnë një tavolinë dhe një aparat kafeje. Disa dhoma ofrojnë gjithashtu një pamje nga deti. Sarande është 8.7 mi nga Hotel Mora Mare. Parkim falas private është e mundur në vend. Ne flasim gjuhën tuaj!

LLOJET E DHOMAVE

Deluxe Double Room with Balcony
and Sea View

Dhomat dyshe shijojnë pamje mahnitëse të Detit dhe plazheve përreth zonës.Këto dhoma përfshijnë një krevat për një çift. Çdo dhomë ka një televizion, kombinim vaske me dush me pllaka, një frigorifer dhe një tavolinë. Dhoma ka edhe një Ballkon.

King Suite me Pamje nga Deti

Një Suitë elegante, e cila premton të përmbushë pritjet e kërkimeve më kërkuese. Kjo është një dhomë shumë e gjerë, me ajër të kondicionuar, e mobiluar në mënyrë elegante, e cila mund të strehojë deri në katër persona. Ai hapet në një ballkon po aq të gjerë privat, nga i cili mund të shijoni pamje të shkëlqyera, fjalë për fjalë që marrin frymë nga deti! Janë dhënë TV, frigorifer dhe wi-fi falas. Gëzoni momente qetësie në një dhomë vërtet elegante, e vendosur në një mjedis të mrekullueshëm.

Dhomë Treshe me Pamje nga Deti

Kjo Dhomë Treshe e mobiluar bukur ofron pamje unike të detit. Kjo dhomë e gjërë është e pajisur me një ballkon dhe është projektuar për të furnizuar nevojat e të dy çifteve dhe familjeve. Janë dhënë TV, frigorifer dhe wi-fi falas. Gëzoni pushime të paharrueshme në një ambient miqësor për vizitorët.

Dhoma familjare me pamje nga deti

Një dhomë elegante, Familjare, e cila premton të përmbushë pritjet e kërkimeve më të kërkuara. Hapet në një ballkon po aq të gjerë privat, nga i cili mund të shijoni pamje të shkëlqyera, fjalë për fjalë, të gjysmës së detit! Janë dhënë TV, frigorifer dhe wi-fi falas. Gëzoni momente qetësie në një dhomë vërtet elegante, e vendosur në një mjedis të mrekullueshëm.

Çfarë ofrojmë ne . . .

Plazh Përpara

Free WiFi

Dhoma Familjare

Non-smoking

Coffee maker

Disa Komente

Nichole
Read More
"Stafi ishte shumë i sjellshëm dhe i vëmendshëm dhe me të vërtetë u largua nga rruga e tyre për të siguruar që të kishim një qëndrim të mrekullueshëm. It'sshtë një vend i bukur, shumë afër një plazhi të bukur dhe distancë në këmbë deri në dyqane, restorante dhe plazhe të tjera. Stafi pastroi dhomën për të një nivel i pacenuar çdo ditë dhe shtrati ishte shumë i rehatshëm. Ballkoni ka pamje ankoche të zonës dhe një vend shumë të rehatshëm. Unë e rekomandoj shumë këtë akomodim. "
Meryl
Read More
"Mëngjesi ishte i shkëlqyeshëm! Produkte të nxehta dhe të freskëta, ushqime të shijshme. Vendndodhja ishte e shkëlqyeshme nëse preferoni një vend mjaft të bukur dhe plazhe të pastër që mund të vizitoni, më i afërti është vetëm 2 minuta larg! Ne kemi ngrënë mëngjesin tonë deri në një tavanë të mahnitshme me një pamje deti që të lë pa frymë! Një përvojë mahnitëse, kemi qëndruar vetëm një natë, por nëse kthehem në Shqipëri, patjetër që do të zgjedh këtë vend për të kaluar pushimet e mia! Dhomat ishin të bollshme dhe të them të drejtën unë kurrë nuk kam qenë në një vend kaq të pastër, çdo ditë pastrimi i dhomës me peshqirë të freskët të siguruar! "
Jovana
Read More
"Kjo ishte hera jonë e parë në Shqipëri dhe hotel Mira Mare dhe të gjitha gjërat e tyre i bënë pushimet tona të përsosura. Apartamenti ishte i madh dhe gjithmonë i pastër me një teras të shkëlqyeshme, mëngjesi i mëngjesit ishte shumë i shijshëm dhe i orgjinizuar në terasën e madhe në krye të hotelit dhe gjërat ishin gjithmonë të këndshme dhe të qeshura ... "
Csenge
Read More
"Stafi ishte jashtëzakonisht i mirë. Ata ishin gjithmonë aty kur na duheshin. Gjithashtu ata siguruan të gjitha llojet e shërbimeve ose thjesht informacion, në varësi të nevojave tuaja. Pamja ishte me të vërtetë e bukur shtretërit ishin të rehatshëm. Ne me të vërtetë e vlerësuam mirësinë që morëm nga stafi dhe mirëseardhja e ngrohtë. Për më tepër, pamja nga tarraca në krye me një kafe turke të siguruar nga vendi që e bëri vendin të dukej si parajsë ".
Previous
Next