Hotel Mira Mare

Rreth Nesh

Rreth Hotelit

Vetëm 271 m nga plazhi, Hotel Mira Mare ndodhet në Ksamil, 2.2 mi nga Parku Kombëtar i Butrintit. Ky hotel me 4 yje ofron akomodim me ajër të kondicionuar me WiFi falas dhe një ballkon. Çdo dhomë është e pajisur me një TV kabllor të sheshtë, një aneks kuzhine, një zonë ngrënie dhe një banjo private me dush. Shtesat përfshijnë një tavolinë dhe një aparat kafeje. Disa dhoma ofrojnë gjithashtu një pamje nga deti. Sarande është 8.7 mi nga Hotel Mora Mare. Parkim falas private është e mundur në vend. Ne flasim gjuhën tuaj!

Nëse jeni duke kërkuar paqe dhe qetësi pas ditëve të kaluara duke ecur mes rrugëve të qytetit ose nën diell, Hotel Mira Mare ofron pije freskuese në dhomat e saj të rafinuara të brendshme. Lounge bar, i hapur 24 orë në ditë dhe restoranti, i disponueshëm për një pije ose për një pjatë të Ushqimit të Detit të Freskët. Shërbimi restorant është gjithashtu në dispozicion në tarracë.

"Mikpritja është thjesht një mundësi për të treguar dashuri dhe kujdes".

- Stafi i Hotel Mira Mare